بلیچینگ Home

بلیچینگ Home : در این روش در جلسه ی اول حضور شما دندانپزشک از فک بالا وپایین شما قالبگیری میکندودرجلسه ی بعد قالب دندانهای شما که همان تری بلیچینگ میباشد به همراه سرنگ حاوی مواد بلیچینگ با درصد کمتر نسبت به مواد بلیچینگ office به شما داده میشود .روش انجام کار به شما آموزش داده شده وشما میتوانید در منزل به راحتی اینکار را انجام دهید . 

کدام روش سفید کردن دندان‌ها بهتر است؟

دندانپزشکان زیبایی بر این باورند که بهترین نتایج وقتی حاصل می‌شود که هر دو این روش‌ها با هم انجام بگیرد. یعنی ابتدا بلیچینگ در مطب و سپس بلیچینگ در خانه به دلیل  اینکه نتیجه مورد نظر در زمان کم‌تر در بلیچینگ داخل مطب به طور کامل اتفاق نمی‌افتد اما نتایج ماندگارتر در نوع بلیچینگ در خانه حاصل می‌شود.

بلیچینگ Home

مراحل انجام بلیچینگ در خانه بلیچینگ Home:

  • دندانهای خود را مسواک بزنید 
  • بر روی قالبی که در اختیار شما (توسط دندانپزشک) قرار گرفته است،به آرامی و با دقت مواد بلیچینگ را از سرنگ بر روی قالب بچکانید و آن را به درستی بر روی قالب محل قرارگیری قسمت بیرونی دندان پخش نمایید، به طوری که بر هر دندان به مقدار کافی از مواد قرار گیرد.
  • قالب ها را در زمانهای مشخص بر روی دندانها قرار دهید
  • در صورتیکه بعد از قرار دادن قالب مقداری از ژل از قالب خارج شد آنرا با گوش پاک کن تمیز نمایید تا باعث حساسیت لثه شما نگردد.
  • بعد از طی شدن زمان لازم قالب را به آرامی برداشته و ابتدا با دستمال پاک نمایید و بعد با مقدار فراوان آب بشویید.تا یک ساعت مسواک نزنید (چون باعث افزایش حساسیت دندانهایتان میشود)
  • بعد از هر بار استفاده از قالب آنرا شسته وخشک نمایید و در ظرف مخصوص قرار دهید
  • در طول دوره ی درمان بلیچینگ از خوردن وآشامیدن مواد رنگی تا حد امکان پرهیز نمایید تا بتوانید به نتیجه مطلوب خود برسید

مقدار دفعات و مدت زمان استفاده بستگی به میزان حساسیت شما دارد و کاملاً توسط دندانپزشک توضیح داده میشود معمولاً برای دفعه اول یک ساعت توصیه میشود و مرحله بعد دو یا سه ساعت و مرحله بعد شب تا صبح میتواند روی دندانها بماند.مراحل انجام بلیچینگ را به طور منظم انجام دهید تا به نتیجه برسید.