جراحی تصحیح خط لبخند و زیبایی

جراحی تصحیح خط لبخند و زیبایی : تصحیح خط لبخند از طریق جراحی لثه توسط متخصص جراح لثه انجام میگردد این جراحی در صورتی انجام میگیرد که مشکل فرد لبخند لثه ای باشد بدین معنی که وضعیت زیبایی لثه ها اصلاح شده و توازن لازم جهت طرح لبخند برای بیمار ایجاد میگردد.در این جراحی بافتهای اضافی لثه برداشته و حذف میگردد و ظاهر دندانها زیباتر و بلندتر به نظر میرسددر نتیجه خط لبخند فرد به جای خط لثه ای طرح لبخندی زیبا ایجاد میکند.این جراحی علاوه بر ایجاد اعتماد به نفس بیشتر برای شما،تمیز کردن دندانها را نیز آسانتر میکندو احتمال ابتلای فرد به بیماریهای لثه را نیز کاهش میدهد.

جراحی تصحیح خط لبخند و زیبایی

هزینه ی اصلاح طرح لبخند؟

 هزینه ی اصلاح طرح لبخند بستگی به شرایط بیمار دارد و کاملا متفاوت است و بدون معاینه بیمار نمی توانیم قیمتی واحد را برای آن در نظر بگیریم. اصلاح طرح لبخند شامل مواردی نظیر :

دندان پزشک بعد از معاینه دندان ها و تشخیص مشکلات بیمار می تواند قیمت اصلاح طرح لبخند را برای شما به طور دقیق و مجزا مشخص کند.

با بلیچینگ دندانها چقدر سفیدتر میشوند ؟
این سوالی است که هیچ کس نمیتواند به آن پاسخ قطعی بدهد. ممکن است از یک درجه تا چندین درجه بسته به جنس دندانها و نوع رنگدانه های رسوب کرده بین دندانها متغیر باشد.
 
بعد از بلیچینگ، دندانها تا چه مدت سفید می مانند ( مراقبتهای بعد از بلیچینگ )
این موضوع هم بستگی به بهداشت دهان فرد و هم رژیم غذایی او دارد. استفاده کمتر از غذاها و نوشیدنیهای رنگدانه دار کمک میکند دندانها به مدت طولانی تری سفید بمانند. ضمنا بلیچینگ درمانی است که باید هر چند وقت یکبار تکرار شود تا رنگ دندانها به صورت دایمی سفید بمانند.