کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی آلما

ارائه دهنده ی تخصصی ترین خدمات دندانپزشکی با استفاده از بهترین مواد در محیطی آرام و دلپذیر با قیمت های بسیار مناسب

b981f48 1

استفاده از بهترین مواد و تضمین کیفیت کار

کلینیک آلما از بروز ترین و با کیفیت ترین مواد برای خدمات دندانپزشکی خود استفاده می کند زیرا کیفیت مهم ترین اصل خدمات آلما به شمار می رود.

کلینیک دندانپزشکی

تمام خدمات مربوط به دندان در یک مجموعه

کلینیک دندانپزشکی آلما ارائه دهنده بسیاری از خدمات دندانپزشکی از جمله: ارتودنسی،ترمیم کانال ریشه، کشیدن دندان، جراحی لثه،ایمپلنت، زیبایی و طرح لبخند و سایر خدمات را دارا می‌باشد.

کلینیک دندانپزشکی

کادر مجرب و با تجربه درمانی

کلینیک آلما با بهترین متخصصین دندانپزشکی و کادر درمانی مجرب ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

کلینیک دندانپزشکی

پیگیری مداوم جهت گذراندن روند درمان

خدماتی مانند ارتودنسی، ایمپلنت و چک آپ دندان خوب است که با پیگیری منظم انجام شود ما در کلینیک آلما برای پروسه درمان شما یک برنامه مشخص داریم.

لبخند خود را به ما بسپارید

تمام هدف ما در مجموعه آلما دنتال خروجی زیبا و باب میل مشتری است.کلینیک دندانپزشکی آلما دنتال، مفتخر است به عنوان مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی در مرکز تهران زیر نظر وزارت بهداشت و معاونت درمان، با بهره گیری از مطرح ترین متخصصین دندانپزشک و اساتید دانشگاه، با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در محیطی آرام و دلنشین به ارائه خدمات با بالاترین استاندارد جهانی اقدام نموده است.

دندان یکی از مهمترین اجزای صورت به حساب می آید که با مراجعه به کلینیک ما می توانید هر عملی را جهت زیبایی روی دندان هایتان انجام دهید

وقت دنداپزشکی رزرو کنید

شما می توانید از طریق شماره های زیر وقت خود را با دندانپزشک مورد نظرتان هماهنگ کنید 

مجله دندانپزشکی 

جدیدترین اخبار را در مجله سایت ما بخوانید و همچنین از بین مطالب قدیمی تر نیز جستجو کنید

 

اهمیت نقش سلامت دهان و دندان در حفظ سلامتی و جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها بر کسی پوشیده نیست. دندانپزشکان بعنوان یکی از اعضای تیم سلامت، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می‌کنند. در این راستا اگر دندان‌های شما زرد شده، لب‌پر شده، ترک خورده یا اگر بین دندان‌های شما فاصله وجود دارد یا حتی اگر دندان خود را از دست داده‌اید، دندان‌پزشکی زیبایی می‌تواند تمامی نگرانی‌های شما را برطرف کند.

5/5 - (4 امتیاز)