بانک ملی

بیمه دندانپزشکی بانک ملی

کلیه خدمات کلینیک آلما دنتال طرف قرارداد با بیمه بانک ملی است

دندانپزشکی طرف قراردادبا بیمه بانک ملی تهران

بیمه دندانپزشکی بانک ملی همواره بسیاری از دغدغه ی افراد در جهت امور درمانی و دندانپزشکی را کم کرده است از این رو برای انجام برخی از خدمات دندانپزشکی پر هزینه می تواند تا بخشی از هزینه را پوشش دهند.  بیمه بانک ملی خدماتی چون جراحی ایمپلنت دندان، درمان ریشه، کشیدن دندان، جراحی لثه و دیگر خدمات را تا سقف مشخصی تحت پوشش قرار می‌دهد. برای استفاده از مراکز طرف قرارداد بیمه بانک ملی می توانید به کلینیک تخصصی دندانپزشکی آلما در غرب تهران مراجعه نمایید.

کلینیک آلما جهت رفاه حال بیماران با بسیاری از بیمه ها از جمله بیمه بانک ملی قرارداد دارد. کلینیک دندانپزشکی آلما طرف قرارداد با بیمه بانک ملی در تلاش است با بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی و پزشکان با تجربه بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

برای اطلاع از تعرفه خدمات دندانپزشکی بیمه بانک ملی و قیمت ایمپلنت با بیمه بانک ملی و استفاده از شرایط اقساطی دندانپزشکی آلما مانند ایمپلنت دندان قسطی با ما تماس بگیرید. 02166916624

 خدمات دندانپزشکی آلما با بیمه ملی

 • جراحی لثه
 • کامپوزیت
 • جراحی بیماری های لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لمینیت
 • پروتز دندان (ثابت و متحرک)
 • عصب کشی دندان
 • افزایش طول تاج
 • پیوند لثه
 • فرنکتومی
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • درمان ریشه
 • ترمیم
 • جرم گیری
 • جراحی و کشیدن دندان

کشیدن دندان:

کشیدن دندان چیست؟

به گفته کولگیت ، کشیدن دندان، برداشتن دندان از حفره‌اش در استخوان است . این روش رایج دندانپزشکی هر روز توسط دندانپزشکان در همه جا انجام می شود تا به تسکین درد بیماران، کمک به داشتن دهانی سالم و موارد دیگر کمک کند.

نشانه هایی که نیاز به کشیدن دندان دارید

برخی از علائم هشداردهنده وجود دارد که ممکن است هنگام نیاز به کشیدن دندان متوجه آنها شوید. این می تواند: مشکل در خوردن یا صحبت کردن، درد یا سفتی فک، مشکل در باز کردن دهان و حساس شدن لثه ها باشد. اینها همچنین می توانند نشانه هایی باشند که مشکل دیگری وجود دارد، به همین دلیل ضروری است که در صورت مشاهده مشکل به دندانپزشک مراجعه کنید.

چرا کشیدن دندان انجام می شود

بیماران به دلایل مختلف نیاز به کشیدن دندان دارند. در بیشتر موارد، این کودکان و نوجوانان کوچکتر هستند که نتوانسته اند تمام دندان های شیری خود را به تنهایی از دست بدهند. با این حال، بزرگسالان نیز ممکن است نیاز به کشیدن دندان پیدا کنند. این می تواند به دلیل:

شلوغ شدن دندان ها 

شلوغی دندان زمانی است که اندازه فک با اندازه دندان ها مطابقت ندارد. این می تواند باعث ازدحام بیش از حد، جلوگیری از وارد شدن صحیح دندان های دیگر، تاثیر بر بایت شما و موارد دیگر شود. دندان های شلوغ را می توان با مراقبت های ارتودنسی اصلاح کرد، اما گاهی اوقات برداشتن دندان بهترین برنامه درمانی است.

دندان عقل نیز می تواند باعث شلوغی دندان شود. از آنجایی که دندان عقل معمولاً در بزرگسالی رویش می‌کند، می‌تواند دندان‌ها را جابجا کند و باعث مشکلات بایت و هم‌ترازی شود. برداشتن دندان عقل می تواند به محافظت از هر گونه مراقبت ارتودنسی که داشته اید کمک کند و از درد در آینده جلوگیری کند.

عفونت دندان

اگر دندان تسلیم پوسیدگی شده باشد، ممکن است کشیدن دندان انجام شود. هنگامی که آسیب ناشی از پوسیدگی دندان بر مرکز دندان که رگ‌های خونی و اعصاب است، یعنی پالپ تأثیر بگذارد، می‌تواند باعث عفونت شود. در بسیاری از موارد می‌توان این عارضه را با درمان ریشه و آنتی‌بیوتیک‌ها بهبود بخشید، با این حال گاهی اوقات برای جلوگیری از گسترش عفونت، کشیدن آن ضروری است.

اگر سیستم ایمنی ضعیفی دارید، بیرون کشیدن دندان نیز ممکن است مورد نیاز باشد. اگر دندانی دارید که خطر عفونت را نشان می دهد، دکتر وارلی ممکن است توصیه کند که دندان را ادامه دهید و کشیده شود.

بیماری لثه 

در مرحله پیشرفته بیماری لثه، عفونت آنقدر توسعه یافته است که می تواند شما را در معرض خطر از دست دادن استخوان قرار دهد. این امر می تواند منجر به برداشتن دندان برای تمیز کردن باکتری از دهان و التیام عفونت پیشرفته شود. مرحله پیشرفته بیماری لثه را می توان با تمرین تکنیک های بهداشت دهان و دندان خوب در خانه و اطمینان از اینکه اغلب به دکتر وارلی مراجعه می کنید، پیشگیری کرد. در مراحل اولیه بیماری لثه، ممکن است نتوانید بگویید که مشکل دارید، با این حال دکتر وارلی آموزش دیده است که علائم را در مراحل اولیه تشخیص دهد. وقتی زود به بیماری لثه مبتلا می‌شوید، می‌توانید آن را معکوس کنید و از از دست دادن دندان در آینده جلوگیری کنید.

فرآیند کشیدن دندان

 • یک کشیدن ساده: شما یک بی حس کننده موضعی دریافت خواهید کرد که ناحیه اطراف دندان را بی حس می کند. این به شما کمک می کند که در طول عمل فقط فشار را احساس کنید نه درد. سپس دندانپزشک با استفاده از ابزاری برای شل کردن دندان و فورسپس برای بیرون کشیدن آن دندان را می کشد.
 • کشیدن جراحی: با این نوع کشیدن، هم بی حسی موضعی و هم بی حسی IV دریافت خواهید کرد تا به شما کمک کند احساس آرامش کنید و از احساس درد در طول عمل جلوگیری کنید. زمانی که دندانپزشک یا جراح باید لثه های شما را برش دهد یا استخوان اطراف دندانی را که قرار است کشیده شود از بین ببرد این کار ضروری است.

کلینیک دندانپزشکی آلما دنتال جز مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بانک ملی در تهران خیابان جمالزاده است که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

4.2/5 - (10 امتیاز)