بیمه ملت

بیمه ملت

کلیه خدمات کلینیک دندانپزشکی آلما دنتال طرف قرارداد با بیمه ملت است

برای افرادی که تحت پوشش انواع بیمه های تکمیلی هستند، یافتن یک مرکز طرف قرارداد با بیمه، بسیار حائز اهمیت می باشد. از آن جایی که کلینیک دندانپزشکی آلما با بیمه تکمیلی ملت قرارداد دارد و همینطور بیمه های دیگر، شما می توانید جهت دریافت انواع خدمات دندانپزشکی، از جمله خدمات پر هزینه که می توانید با استفاده از بیمه هزینه آن را کاهش دهید، جراحی ایمپلنت می باشد. ایمپلنت دندان در کلینیک آلما با استفاده از بهترین مواد و توسط بهترین دندانپزشکان در غرب تهران انجام می شود. استفاده از خدمات بیمه ملت برای ایمپلنت دندان از مزیت ها کلینیک دندانپزشکی آلما محسوب می شود اما شما می توانید علاوه بر این از خدمات ایمپلنت اقساطی نیز بهره مند شوید تا هزینه ها خود را کنترل نمایید. برای استعلام قیمت ایمپلنت دندان 1403 با آلما تماس بگیرید. کلینیک تخصصی آلما انواع خدمات دندانپزشکی از جمله درمان ریشه، لمینیت دندان، ترمیم و کشیدن دندان و…را در بهترین شرایط ارائه میدهد. ۰۲۱۶۶۹۱۶۶۲۴

خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه ملت

هر شرکت بیمه ای باتوجه به تعهداتی که با شما دارند باید بیشتر درمان های مهم را تحت پوشش قرار دهند. شما می توانید در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه ملت در تهران از درمان های دندانپزشکی چه عمومی و چه تخصصی بهره مند شوید و حتی درمان ایمپلنت دندان را نیز با بیمه پرداخت کنید. بیمه ملت طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی چه تخصصی و چه عمومی را پوشش می دهد. برای دریافت این خدمات باید به یکی از کلینیک های طرف قرارداد با بیمه ملت مراجعه کنید.

خدمات عمومی کلینیک دندانپزشکی با بیمه ملت

بیمه ملت در قالب پوشش های مختلف مثل پوشش پایه و پوشش ترمیمی، تخفیفاتی را در خدمات عمومی دندانپزشکی اعلام کرده است. بسیاری از این درمان ها متقاضیان زیادی دارند و با داشتن بیمه ملت به راحتی می توانند در کلینیک دندانپزشکی طرف قرار داد با این شرکت درمان خود را آغاز کنند. از مهم ترین خدمات دندانپزشکی عمومی بیمه ملت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتودنسی
 • پروتز دندان
 • ترمیم دندان
 • درمان ریشه
 • کشیدن دندان
 • بروساژ
 • جرمگیری
 • پرکردن دندان
 • معاینه دهان و دندان

خدمات تخصصی کلینیک دندانپزشکی با بیمه ملت

خدمات تخصصی بطور معمول هزینه بالاتری نسبت به خدمات عمومی دندانپزشکی دارند و این باعث نگرانی بیماران برای انجام درمان های خود می شود. خوشبختانه بیمه ملت بسیاری از درمان های تخصصی دندانپزشکی را تحت پوشش خود درآورده است تا آرامش خاطر را برای بیمه شدگان بوجود آورد. از خدماتی که بیمه ملت تحت پوشش قرار داده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عصب کشی دندان
 • افزایش طول تاج
 • پیوند لثه
 • فرنکتومی
 • جراحی
 • جراحی لثه
 • کامپوزیت
 • جراحی بیماری های لثه

پوشش هزینه ایمپلنت دندان توسط بیمه ملت

ایمپلنت یک روش درمانی برای جایگزین دندان های خرابی است که باید کشیده شوند. درواقع ایمپلنت دندان مصنوعی است که در دهان کاشته می شود و عمر طولانی دارد. این درمان هزینه بالایی دارد و تعداد جلسات دندانپزشکی زیادی برای تکمیل روند درمان می خواهد. به همین دلیل پرداخت هزینه ایمپلنت برای تعداد زیادی از افراد غیر ممکن است. بیمه ملت یکی از بیمه هایی است که هزینه های ایمپلنت را پوشش می دهد.

خدمات مراکز دندانپزشکی تحت پوشش بیمه ملت

بیمه ملت خدمات دندانپزشکی خود را در قالب پوشش های مختلف در مراکز دندانپزشکی تحت پوشش خود ارائه می دهد.

 • پوشش پایه: شامل خدماتی مانند جرم گیری، پاکسازی، پر کردن دندان، انجام رادیوگرافی و جراحی های کوچک
 • پوشش ترمیمی: شامل خدمات تعمیر و ترمیم دندان های خراب و نیز پر کردن دندان های دائمی با مصالح دندانپزشکی
 • پوشش پروتزهای دندانی: شامل خدمات انواع پروتز های دندانی مانند پروتزهای ثابت، پروتزهای متحرک و پروتزهای ترمیمی
 • پوشش ارتودنسی: شامل خدماتی مانند نصب براکت و بندهای ارتودنسی برای ترمیم دندان های خراب و بهبود جمجمه و فک

 

دندانپزشکی‌ آلما طرف قرارداد با بیمه ملت در تهران

کلینیک دندانپزشکی آلما دنتال واقع در محدوده غرب تهران میدان انقلاب یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه ملت می باشد. شما بیمه شدگان می توانید از تمامی خدمات دندانپزشکی باتوجه به تعهداتی که با شرکت بیمه ملت دارید بطور کامل برخوردار شوید.

کلینیک آلما یکی از مراکز معتبر دندانپزشکی در مرکز تهران، طرف قرار داد با بیمه ملت است. صادر کردن گواهی و معرفی نامه به صورت آنلاین در این مرکز انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر بیمه نمی باشد. کلینیک آلما با بهترین کیفیت تمامی خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه ملت را انجام می دهد.

مدارک لازم در هنگام مراجعه به دندانپزشکی

همانطور که گفته شد برای آسایش شما عزیزان استعلام و گرفتن معرفی نامه از بیمه در کلینیک آلما به صورت آنلاین و الکتریکی انجام می شود. دارندگان بیمه ملت فقط فرانشیز (هزینه ای که شرکت بیمه پرداخت نمی کند) را پرداخت می‌نمایید و مابقی آن توسط بیمه پرداخت می‌گردد. شما با داشتن کارت شناسایی می توانید از بیمه خود استفاده کنید.

مزایای بیمه ملت برای دندانپزشکی

رضایت مشتریان برای بیمه ملت بسیار مهم است به همین منظور برای بالا بردن کیفیت خدمات خود، در انتخاب مرکز دندانپزشکی تحت پوشش این بیمه بسیار دقت می شود. دندانپزشکان و متخصصان مجربی با این بیمه کار می کنند. کلینیک دندانپزشکی آلما نیز یکی از این مراکز تحت پوشش می باشد.

علاوه بر کیفیت، تخفیف های زیادی شامل خدمات دهان و دندان بیمه ملت می شود. این بیمه بین 50 تا 100 درصد هزینه را پرداخت می کند.

تعداد مراکزی که با این بیمه کار می کنند در تهران و اطراف تهران زیاد هستند. دسترسی کلینیک آلما به سبب اینکه در مرکز شهر قرار دارد بسیار آسان است و تهرانی های عزیز می توانند به راحتی به این کلینیک مراجعه کنند.

بیمه دندانپزشکی مقدار زیادی از هزینه های بالای دندانپزشکی را پوشش می دهد. بیمه ملت برای رضایت مشتریان خود خدمات خوبی در زمینه دهان و دندان ارائه می دهد. کلینیک آلما دنتال آماده خدمت رسانی به مشتریان بیمه ملت با بالاترین کیفیت می باشد.

4.9/5 - (7 امتیاز)