بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد

کلیه خدمات کلینیک آلما دنتال طرف قرارداد با بیمه پاسارگاد است

کلینیک آلما دنتال با اکثر بیمه های پایه و تکمیلی طرف قرارداد می باشد. افرادی که تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند، ترجیحا برای انجام امور درمانی و دندانپزشکی خود، ار این بیمه ها استفاده می کنند تا هزینه های کمتری را پرداخت نمایند. این هزینه شامل انواع خدمات دندان پزشگی، از جمله درمان ریشه، جراحی لثه، کامپوزیت و ایمپلنت خواهد شد. بیمه پاسارگاد بخشی از هزینه درمان ایمپلنت دندان را پرداخت می کند. البته نه تنها ایمپلنت بلکه بسیاری دیگر از روش های درمان تحت پوشش بیمه پاسارگاد قرار می گیرند. کلینیک دندانپزشکی آلما به طور تخصصی انواع ایمپلنت دندان مانند ایمپلنت زیرکونیا، ایمپلنت آمریکایی و… را با بهترین مواد انجام می دهد. در این مرکز علاوه بر خدمات بیمه می توانید از امکان ایمپلنت قسطی نیز بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ایمپلنت دندان با بیمه پاسارگاد، با ما تماس بگیرید. 02166916624

 

خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه پاسارگاد 

 

پوشش هزینه های خدمات دندانپزشکی به صورت سرپایی و تخصصی توسط بیمه پاسارگاد انجام می شود. جهت اطمینان از تمامی خدمات دندانپزشکی بیمه پاسارگاد می توانید با کلینیک آلما تماس بگیرید.

ازجمله خدماتی که پاسارگاد برای دندانپزشکی ارائه می دهد شامل:

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • جراحی لثه
 • پروتز‌های ثابت و متحرک
 • درمان ریشه
 • جرم‌گیری
 • پرکردن
 • کشیدن
 • حق ویزیت
 • ترمیم
 • درمان ریشه
 • عصب کشی دندان

هزینه های کارهای زیبایی دندان و درمان هایی که به نظر پزشک ضروریتی ندارند تحت پوشش بیمه پاسارگاد قرار نمی گیرند.

 

دندانپزشکی‌ آلما طرف قرارداد با بیمه پاسارگاد در تهران

 

بیمه شدگان پاسارگاد می توانند از تمامی خدمات بیمه پاسارگاد در مرکز دندانپزشکی آلما که تحت پوشش این بیمه قرار دارد استفاده کنند. آلما دنتال کیلینیک طرف قرارداد بیمه پاسارگاد در مرکز تهران می باشد. به علت دسترسی مناسب و خوب این کلینیک، تمامی تهرانی های عزیز می توانند برای درمان به صورت حضوری مراجعه کنند. معرفی نامه بیمه به صورت الکتریکی و در زمان مراجعه بیمار به مرکز دندانپزشکی صادر می شود.

سقف تعهدات بیمه تکمیلی پاسارگاد

با توجه به گروهی بودن بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد، سقف معین و ثابتی برای آن عنوان نشده است و سقف تعهدات هر یک از پوشش‌ها بنا به خواست و توافق طرفین معین می‌شود. بنابراین بیمه شدگان باتوجه به نوع بیمه خود از تخیفیات دندانپزشکی پاسارگاد بهره مند می شوند.

فرانشیز (سهم بیمار) در هزینه دندانپزشکی برای بیمه پاسارگاد

برای خدمات دهان و دندان، مقدار فرانشیز در مورد شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به حق بیمه پرداختی و پوشش درمانی و نیز توافق طرفین مشخص شده و بین 0 تا 30 درصد خواهد بود. بنابراین با داشتن بیمه پاسارگاد در مرکز آلما می توانید با هزینه کم و حتی مجانی کار درمان دندان خود را انجام دهید.

پوشش هزینه ایمپلنت بیمه پاسارگاد

باتوجه به نوع تعهدات شرکت بیمه و بیمه گذار، پاسارگاد با درصدهای متفاوتی هزینه ایمپلنت بیمار را پرداخت می کند. به دلیل اینکه ایمپلنت جزو درمان های گران قیمت دندانپزشکی می باشد، بیمه تکمیلی پاسارگاد تنها به صورت گروهی برای سازمان ها و ارگان ها خدمات ایمپلنت را تحت پوشش قرار می دهد.

کلینیک دندانپزشکی آلما دنتال یکی از مراکز طرف قرارداد بیمه پاسارگاد می باشد. بیمه شدگان می توانند از تمامی خدمات این شرکت بطور کامل در کلینیک آلما بهره مند شود. سلامت دندان شما وظیفه ماست.

4.6/5 - (8 امتیاز)