متخصص ارتودنسی در تهران

در این مقاله خواهید خواند

متخصص ارتودنسی در تهران

متخصص ارتودنسی در تهران

به یکسان سازی دندان‌‌ ها و همتراز کردن آن ارتودنسی میگویند. یک متخصص ارتودنسی را ارتودنتیست مینامند. اما این شاخه از دندانپزشکی نیازمند داشتن دکترای دنداپزشکی میباشد.‌ این امر نشان دهنده ی اهمیت این تخصص دارد و در واقع فوق تخصص ارتودنسی آخرین مرحله از تحصیل یک متخصص میباشد.اگر به دنبال متخصص ارتودنسی در تهران ، هستید، کافی است یک بار به کلینیک تخصصی آلما مراجعه کرده و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

متخصص ارتودنسی در تهران
متخصص ارتودنسی در تهران

ارتودنسی برای جراحی فک

ارتودنسی فقط برای مرتب کردن دندان ها استفاده نمیشود. بلکه کاربرد های دیگری چون بهبود روابط فکی نیز دارد. منظم کردن دندان ها همان اتودنسی عادی است که معمولا به وسیله ی ارتودنسی ثابت انجام میگردد. در صورتیکه نیاز به تغییرات فکی باشد، مانند جلو و یا عقب بردن فک، باید جراحی فک صورت بگیرد. جهت جراحی فک نیز حتما ارتودنسی باید انجام شود.

فلوشیپ

به این نوع ارتودنسی فلوشیپ ارتوسرجری نیز گفته میشود. کسی که این دوره ها را میگذراند، باید قریب به دویست واحد فوق تخصصی را پاس کند. یکی از مباحثی که تدریس میشود، مبحث مشکلات فکی است. از جمله بیمارانی که فک پایین یا بالای آنها به جلو و عقب رفته و یا دچار انحرافات فکی هستند.

متخصص ارتودنسی در تهران
متخصص ارتودنسی 

پیدا کردن یک متخصص ارتودنسی در تهران کار چندان سختی نیست. تنها با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید لیست بهترین مراکز درمانی در تهران را بیابید. کلینیک فوق تخصصی آلما آماده ی پذیرش شما عزیزان میباشد. خدماتی که در این مرکز ارائه میگردد به شرح زیر میباشد:

متخصص ارتودنسی در تهران : در پروانه ی مطب یک فوق تخصص ارتودنسی، عبارت فلوشیپ ارتوسرجری درج میگردد تا بتواند در تابلوی مطب، مهر پزشکی و سر نسخه ی خود عبارت فلوشیپ فوق تخصص ارتودنسی را قید کند.

متقاضیان ارتودنسی قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی، از تجربه، مدارک و مجوزهای لازم آن مرکز اطمینان حاصل کرده و بعد به مراکز درمانی مراجعه کنند. برای رزرو نوبت از کلینیک درمانی آلما کافیست با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یکی از روش های دندانپزشکی است که بوسیله انتخاب این روش دندانهایی سفید و مرتب داشته باشید.

مشاهده
قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر دندان های شما به دلیل برخی مواد غذایی یا جرم در طول زمان دچار تغییر رنگ شده اند یا به دلایل دیگر دچار پوسیدگی اند یکی از راه حل شما لمینت دندان است.

مشاهده

هزینه ارتودنسی با بیمه

ارتودنسی دندان انجام ارتودنسی یکی از خدماتی است که در اکثر کلینیک های دندانپزشکی ارائه می شود. ارتودنسی دندان یکی از روش های رایج برای درست کردن کجی دندان و ناهمواری دندان ها و تنظیم کردن زاویه دندان ها و فک می باشد. ارتودنسی یک روش درمانی برای دندان ها محسوب میشود در حالی که لمینت دندان و کامپوزیت دندان ابتدا برای زیبایی و سپس برای درمان مورد استفاده قرار می گیرند. ارتودنسی هر فک شامل چند براکت و یک سیم در ضخامت های گوناگون می باشد. براکت ها با چسب مخصوص روی دندان قرار می گیرند و بعد از

مشاهده