متخصص ارتودنسی در تهران

در این مقاله خواهید خواند

متخصص ارتودنسی در تهران

متخصص ارتودنسی در تهران

به یکسان سازی دندان‌‌ ها و همتراز کردن آن ارتودنسی میگویند. یک متخصص ارتودنسی را ارتودنتیست مینامند. اما این شاخه از دندانپزشکی نیازمند داشتن دکترای دنداپزشکی میباشد.‌ این امر نشان دهنده ی اهمیت این تخصص دارد و در واقع فوق تخصص ارتودنسی آخرین مرحله از تحصیل یک متخصص میباشد.اگر به دنبال متخصص ارتودنسی در تهران ، هستید، کافی است یک بار به کلینیک تخصصی آلما مراجعه کرده و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

متخصص ارتودنسی در تهران
متخصص ارتودنسی در تهران

ارتودنسی برای جراحی فک

ارتودنسی فقط برای مرتب کردن دندان ها استفاده نمیشود. بلکه کاربرد های دیگری چون بهبود روابط فکی نیز دارد. منظم کردن دندان ها همان اتودنسی عادی است که معمولا به وسیله ی ارتودنسی ثابت انجام میگردد. در صورتیکه نیاز به تغییرات فکی باشد، مانند جلو و یا عقب بردن فک، باید جراحی فک صورت بگیرد. جهت جراحی فک نیز حتما ارتودنسی باید انجام شود.

فلوشیپ

به این نوع ارتودنسی فلوشیپ ارتوسرجری نیز گفته میشود. کسی که این دوره ها را میگذراند، باید قریب به دویست واحد فوق تخصصی را پاس کند. یکی از مباحثی که تدریس میشود، مبحث مشکلات فکی است. از جمله بیمارانی که فک پایین یا بالای آنها به جلو و عقب رفته و یا دچار انحرافات فکی هستند.

متخصص ارتودنسی در تهران
متخصص ارتودنسی 

پیدا کردن یک متخصص ارتودنسی در تهران کار چندان سختی نیست. تنها با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید لیست بهترین مراکز درمانی در تهران را بیابید. کلینیک فوق تخصصی آلما آماده ی پذیرش شما عزیزان میباشد. خدماتی که در این مرکز ارائه میگردد به شرح زیر میباشد:

متخصص ارتودنسی در تهران : در پروانه ی مطب یک فوق تخصص ارتودنسی، عبارت فلوشیپ ارتوسرجری درج میگردد تا بتواند در تابلوی مطب، مهر پزشکی و سر نسخه ی خود عبارت فلوشیپ فوق تخصص ارتودنسی را قید کند.

متقاضیان ارتودنسی قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی، از تجربه، مدارک و مجوزهای لازم آن مرکز اطمینان حاصل کرده و بعد به مراکز درمانی مراجعه کنند. برای رزرو نوبت از کلینیک درمانی آلما کافیست با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی شاید برای شما پیش آمده که دندان درد شما را به ستوه آورده باشد ولی هزینه زیاد دندانپزشکی یک مانع بوده که شما ترمیم دندان خود را به تاخیر انداخته باشید.

مشاهده
ارتودنسی بدون کشیدن دندان

ارتودنسی بدون کشیدن دندان

ارتودنسی بدون کشیدن دندان ارتودنسی بدون کشیدن دندان: ارتودنسی که اغلب به عنوان ارتوپدی دندانی و صورت نامیده می شود، شاخه خاصی از دندانپزشکی است که به اصلاح دندان های شلوغ و کج و تغییر رشد استخوان ها برای ایجاد آرایش طبیعی، منظم و لبخندی زیبا می پردازد. دندانپزشکانی که در این زمینه تخصص دارند، متخصص ارتودنسی نامیده می شوند. وقتی صحبت از درمان ارتودنسی می شود اولین چیزی که به ذهن فرد می رسد ارتودنسی ثابت و کشیدن دندان است. اگر دندانپزشک تان به شما گفته است که به درمان ارتودنسی نیاز دارید و نمی‌دانید که آیا برای صاف کردن

مشاهده
درد دندان بعد از عصب کشی

درد دندان بعد از عصب کشی

درد دندان بعد از عصب کشی عصب کشی یک روش معمولی است که دندانپزشکان برای درمان انواع خاصی از دندان درد انجام می دهند. در طول عمل، دندانپزشک با دقت پالپ مرده، عفونی و آسیب دیده را از داخل دندان آسیب دیده خارج می کند (دندان های رشد یافته می توانند بدون پالپ زنده بمانند) و در نتیجه منبع درد را از بین می برد. اگرچه این روش برای درمان درد بسیار موثر است، اما گاهی اوقات بیماران هنوز بعد از کانال ریشه دندان درد را تجربه می‌کنند. پس از عصب کشی، معمولاً برای حدود سه تا پنج روز پس

مشاهده