بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

در این مقاله خواهید خواند

کلینیک دندانپزشکی در تهران

کلینیک دندانپزشکی در تهران

رعایت بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از بیماری‌های مربوط به این بخش از بدن از مواردی است که در جوامع امروزی به آن توجه ویژه‌ای می‌شود. در کلان‌شهری مانند تهران که پرجمعیت‌ترین شهر ایران است، بیماران بسیاری به دلایل مختلف به متخصصان و دندان‌پزشکان مراجعه می‌کنند؛ از همین رو وجود کلینیک دندانپزشکی در تهران حائز اهمیت است.

وجود یک مجموعه کامل که تمامی نیازهای گروه‌های مختلف مراجعه‌کننده را برطرف کند، مزیتی به همراه دارد که در این مقاله به بررسی اجمالی این نکات می‌پردازیم. همچنین به بررسی تفاوت‌های عمده کلینیک دندانپزشکی و مطب دندانپزشکی خواهیم پرداخت.

کلینیک دندانپزشکی در تهران

دلایل نیاز به کلینیک دندانپزشکی

برای همه ما پیش‌آمده که نیاز به خدمات پزشکی در خصوص بهداشت دهان و دندان‌هایمان داشته باشیم. اکثر ما دست‌کم یک‌بار دچار پوسیدگی دندان شده‌ایم که در نهایت نیازمند مراجعه به مطب و کلینیک دندانپزشکی بوده‌ایم. متخصصان دندان‌پزشک توصیه می‌کنند که حداقل دو بار در سال به دندان‌پزشک مراجعه کنید. دندان‌پزشک با ویزیت دوره‌ای، به بررسی وضعیت پوسیدگی دندان، بیماری‌های لثه و… می‌پردازد و در صورت مشاهده ضایعه دندانی درصدد رفع آن برمی‌آیند.

مزیت کلینیک دندانپزشکی

متخصصین کلینیک دندانپزشکی در تهران و دیگر شهرها معمولاً افراد مجربی هستند که دارای سابقه کاری درخشان و فلوشیپ معتبر از یک مجمع دانشگاهی هستند. در بعضی مواقع افراد در خصوص مشکلی به دندان‌پزشک مراجعه می‌کنند و پزشک به علت نداشتن تجهیزات یا تخصص لازم بیمار را به متخصص یا مرکز دیگری ارجاع می‌دهد. راه‌حل این مشکل وجود کلینیک‌های دندانپزشکی در سطح شهرها است.

درواقع هدف از ایجاد کلینیک دندانپزشکی در تهران و دیگر مکان‌ها، ایجاد مؤسسه‌ای جامع جهت آموزش دندان‌پزشکان، رفع نیاز همه‌جانبه بیماران و مراجعه‌کنندگان است. افراد با مراجعه به کلینیک‌های دندانپزشکی به بهترین سطح از درمان دسترسی پیدا می‌کنند؛ زیرا در یک کلینیک مانند کلینیک دندانپزشکی آلما، مجموعه‌ای از بهترین متخصصان و جراحان دندانپزشکی در زمینه‌های زیبایی، درمانی و… گرد هم جمع آمده‌اند تا نیاز مراجعه‌کنندگان عزیز را در همه گروه‌های سنی برطرف کنند.

تفاوت کلینیک دندانپزشکی و مطب دندانپزشکی

مطب دندانپزشکی یک مکانی است که تحت مالکیت یک متخصص است و به‌صورت انفرادی اداره می‌شود. در مطب دندانپزشکی تمامی مؤلفه‌های موجود اعم از پذیرش بیمار و مراجعه‌کننده تا ویزیت و… تحت نظر یک نفر انجام می‌شود. در مقابل کلینیک دندانپزشکی به مکانی اطلاق می‌شود که از چندین بورد تخصصی مرتبط تشکیل شده که تمامی تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی را در خود جای‌داده است.

مالکیت کلینیک‌ها، معمولاً به‌صورت سهمیه‌ای و اشتراکی است. یک کلینیک دندانپزشکی در تهران از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که شامل قسمت‌های پذیرش، لابراتوار، انبار تجهیزات، اتاق جراحی، اتاق ویزیت بیمار و… است. یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های کلینیک و مطب دندانپزشکی تفاوت در سطح هزینه‌های درمان است و علت آن وجود تمامی امکانات در یک مرکز است که باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود.

کلینیک دندانپزشکی در تهران

ویژگی‌های یک کلینیک دندانپزشکی خوب

یک کلینیک دندانپزشکی وقتی دارای اعتبار است که از یک سری ویژگی‌ها و متدها برخوردار باشد تا از نظر جامعه پزشکی و بیماران خوب و عالی محسوب شود؛ برای مثال طرح مشاوره رایگان در خصوص موارد مختلف در اختیار بیماران قرار بدهد.

علاوه یک کلینیک دندانپزشکی در تهران باید چندین متخصص در تمامی رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی و یک دندان‌پزشک عمومی ثابت در کلینیک داشته باشد. علت این امر این است که مراجعه‌کننده توانایی انتخاب کردن بر اساس بودجه‌ خود را داشته باشد. یک کلینیک خوب باید دارای محیطی آرام، شاد و بهداشتی باشد و همچنین طرف قرارداد با بیمه‌های درمانی مختلف باشد که شما عزیزان تمامی این موارد را در کلینیک دندانپزشکی آلما خواهید یافت.

خدمات کلینیک دندانپزشکی آلما

کلینیک آلما با ایجاد محیطی آرام و کارکنان حرفه‌ای، در تلاش برای آموزش بهداشت دهان و دندان، پیشگیری و درمان ضایعه‌های دندانی شما عزیزان بوده است. کلینیک آلما، یک کلینیک دندانپزشکی در تهران است که متشکل از پزشکان حاذق، مجرب و دارای تجربه است و خدمات دندانپزشکی مختلفی در گروه‌های سنی کودکان تا بزرگ‌سالان ارائه می‌کند. این خدمات عبارت‌اند از:

alma sevices

دندان از نظر سلامتی اهمیت بالایی دارد. چرا که با پوسیدگی و از بین رفتن آن،درمان آن کار پرهزینه و دشواری است. در صورتی که از پوسیدگی و بیماری های مربوط به دندان و لثه رنج میبرید، همچنین اگر به دنبال بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران هستید، میتوانید با یک بار مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی آلما از بهترین خدمات ما بهره مند شوید.

از آنجایی که دندان از مهم ترین قسمت ها در بدن ما و درمان آن با سختی هایی همراه است، نمیتوان برای درمان آن به هر مرکزی مراجعه کرد.کلینیک تخصصی دندانپزشکی آلما با اتکا به سالها تجربه در حوزه ی بیماری های دندان و لثه و همچنین با بهره گیری از بهترین متخصصان( با دانش روز ) پا به عرصه ی خدمات رسانی به هم وطنان عزیز نموده است.

 

ویژگی‌های یک کلینیک دندانپزشکی خوب

یک کلینیک دندانپزشکی وقتی دارای اعتبار است که از یک سری ویژگی‌ها و متدها برخوردار باشد تا از نظر جامعه پزشکی و بیماران خوب و عالی محسوب شود؛ برای مثال طرح مشاوره رایگان در خصوص موارد مختلف در اختیار بیماران قرار بدهد.

علاوه یک کلینیک دندانپزشکی در تهران باید چندین متخصص در تمامی رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی و یک دندان‌پزشک عمومی ثابت در کلینیک داشته باشد. علت این امر این است که مراجعه‌کننده توانایی انتخاب کردن بر اساس بودجه‌ خود را داشته باشد. یک کلینیک خوب باید دارای محیطی آرام، شاد و بهداشتی باشد و همچنین طرف قرارداد با بیمه‌های درمانی مختلف باشد که شما عزیزان تمامی این موارد را در کلینیک دندانپزشکی آلما خواهید یافت. از موارد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد:

۱- سابقه و مجرب بودن کادر درمان این مرکز

تجربه ی هر یک از اعضای کادر درمان، در پیشرفت هرچه سریع تر و بهتر دندان های شما بسیار موثر است. خوشبختانه کلیک دندانپزشکی آلما‌، از مجرب ترین پرسنل درمانی بهره میبرد.

کلینیک دندانپزشکی در تهران

 

۲- هزینه های مناسب

هر وقت صحبت از دندان و دندانپزشکی میکنیم اولین چیزی که به ذهن مان میرسد هزینه های سرسام آور آن است. اما نگران نباشید، چرا که ما در کلینیک آلما خدمات خود را با مناسب ترین قیمت، در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. همچنین برای رفاه هرچه تمام تر بیماران عزیز، کلینیک دندانپزشکی آلما با مراکز مختلفی قرارداد دارد که لیست این مراکز را میتوانید در صفحه ی مراکز طرف قرارداد مشاهده نمایید.

 

۳- استفاده از بهترین متریال برای درمان

شاید بارها برای شما و یا نزدیکانتان پیش آمده باشد که از متریال نامناسب برای درمان دندان استفاده شده و پس از مدت زمان کوتاهی دوباره به حالت قبل بازگشته است. در مرکز آلما از بهترین متریال و باکیفیت ترین مواد استفاده میشود .

۴- خدمات متنوعی که ارائه میکند

طبیعتا یک کلینیک دنداپزشکی وقتی خدمات مختلفی ارائه میکند، از اعتبار بیشتری نیز برخوردار است.برخی از خدماتی که در کلینیک دندانپزشکی آلما ارائه میگردد: ایمپلنت دندان، جراحی لثه، جراحی و کشیدن دندان عقل، ارتودنسی و انواع آن، زیبایی و طرح لبخند، پروتز دندان، عصب کشی، ترمیم و…

کلینیک دندانپزشکی در تهران

۵- به روز بودن تجهیزات

استفاده از جدیدترین وسایل و تجهیزات درمانی، سبب بهبود عملکرد و پیشرفت سریع درمان میشود.

برای یافتن بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران حتما به مواردی که به آن اشاره کردیم، توجه نمایید تا با رضایتی کامل،هم از بهترین خدمات بهرمند شوید. و هم دندان هایی سالم و زیبا داشته باشید.

برای دریافت خدمات از کلینیک دندانپزشکی آلما از طریق پل های ارتباطی ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر دندان های شما به دلیل برخی مواد غذایی یا جرم در طول زمان دچار تغییر رنگ شده اند یا به دلایل دیگر دچار پوسیدگی اند یکی از راه حل شما لمینت دندان است.

مشاهده
ایملنت دندان

جلوگیری از عفونت ایمپلنت دندان

جلوگیری از عفونت ایمپلنت دندان: دندان های شما به علت عوامل مختلف از جمله خراب شدگی یا شکستگی ممکن است نیاز به کشیدن داشته باشد. بعد از کشیدن دندان، جای خالی آن ممکن است باعث اینجاد حس ناخوشایند در حالت عادی یا هنگام خوردن و نوشیدن شود. همچنین اگر دندان کشیده شده جز دندان هایی جلویی شما باشد در چهره شما هنگام صحبت کردن و لبخند زدن تاثیر زیادی برجای میگذارد. در گذشته برای جایگزینی دندان های خراب شده یا شکسته شده از دندان مصنوعی استفاده میشد که این روش دارای معایب زیادی بود از جمله انها میتوان به بهداشت

مشاهده

هزینه ارتودنسی با بیمه

ارتودنسی دندان انجام ارتودنسی یکی از خدماتی است که در اکثر کلینیک های دندانپزشکی ارائه میشود. ارتودنسی دندان یکی از روش های رایج برای درست کردن کجی دندان و ناهمواری دندان ها و تنظیم کردن زاویه دندان ها و فک می باشد. ارتودنسی یک روش درمانی برای دندان ها محسوب میشود در حالی که لمینت دندان و کامپوزیت دندان ابتدا برای زیبایی مورد استفاده  قرار میگیرند و سپس درمان. ارتودنسی هر فک شامل چند براکت و یک سیم در ضخامت های گوناگون میشود.براکت ها با چسب مخصوص روی دندان قرار میگیرند و بعد از خشک شدن با نور مخصوص، سیمی

مشاهده
جراحی زیبایی دندان

جراحی زیبایی دندان

جراحی زیبایی دندان یکی از خدماتی است که کلینیک دندانپزشکی آلما انجام می دهند این جراحی ها می تواند از جراحی اصلاحی فک و …تا دیگر خدمات زیبایی شاما ایمپلنت و … را شامل شوند.

مشاهده