هزینه ایمپلنت اقساطی تهران

در این مقاله خواهید خواند

ایمپلنت اقساطی در تهران (تعرفه و هزینه ۱۴۰۲)

ایمپلنت اقساطی در تهران تعرفه و هزینه 1403

هزینه ایمپلنت اقساطی 1403 تهران با توجه به این‌که ایمپلنت دندان‌های مختلف با هم یکسان نیستند همیشه قیمت ایمپلنت دندان شامل طیف گسترده‌ای بوده و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن ارائه داد. این هزینه‌ها شامل معاینه دندانپزشک، تصویربرداری سه بعدی، کاشت ایمپلنت، قرار دادن اباتمنت، ساخت تاج دندان و غیره است. با این حال می‌توان گفت که هزینه ایمپلنت دندان به خصوص در شهرهای بزرگتری مانند تهران نسبتا بالا است و کسانی که قصد ایمپلنت دندان دارند همیشه نگران هزینه‌های آن هستند. یکی از راه‌های کاهش این هزینه‌ها انجام ایمپلنت اقساطی در تهران که کلینیک دندانپزشکی آلما می تواند این خدمات را ارائه دهد برای اطلاع بیشتر از هزینه جراحی ایمپلنت، تعرفه 1403 و هزینه‌ها آن با کلینیک دندانپزشکی آلما تماس بگیرید: 02166916624

اهمیت کاشت ایمپلنت دندان

یکی از مهم‌ترین عوامل در داشتن صورت و لبخندی زیبا دندان‌های سالم است. علاوه بر زیبایی صورت دندان نقش مهمی در عملکرد گوارش و جویدن غذا دارد. با افزایش سن دندان‌ها سلامت خود را از دست می‌دهند. یکی از راه‌های جایگزین کردن دندان از دست رفته ایمپلنت دندان است که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت نوعی پایه قوی و دائمی برای جایگزین دندان‌های از دست رفته است. ایمپلنت در واقع از جنس تیتانیوم خالص است که ریشه دیگر دندان‌ها و بدن انسان سازگار بوده و هیچ گونه عوارض خطرناکی ندارد. ایمپلنت یکی از بهترین جایگزین‌ها برای دندان‌های اصلی بوده که به صورت میله باریکی درون استخوان فک قرار داده می‌شود.

قیمت ایمپلنت اقساطی تعرفه 1403 چگونه است؟

با توجه به بالا بودن هزینه‌های ایمپلنت امروزه افراد زیادی به ایمپلنت اقساطی در تهران روی آورده‌اند. هزینه‌ ایمپلنت اقساطی ۱۴۰3 در تهران دارای طیف بسیار گسترده‌ای بوده و تحت تاثیر عوامل مختلف می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران می‌پردازیم.

قیمت-ایمپلنت-اقساطی

 هزینه‌های مربوط به معاینه و تصویربرداری

گاهی اوقات پزشک با یک معاینه ساده وضعیت فک شما را پیش‌بینی می‌کند و گاهی نیز نیاز به تصویربرداری‌های سه بعدی متعدد است. به طور کلی بخشی از هزینه‌های ایمپلنت اقساطی در تهران مربوط به معاینه‌های پزشک و تصویربرداری از دندان است.

 هزینه‌های مربوط به کشیدن دندان

گاهی اوقات ریشه یا بقایای دندان قبلی در فک مانده است و باید پیش از ایمپلنت از فک خارج شود. کشیدن دندان نیز می‌تواند بخشی از هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران باشد.

· کیفیت مقدار و محل استخوان

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت اقساطی دندان شکل فک است. اگر ارتفاع استخوان فک در محل ایمپلنت کافی باشد نیازی به هزینه‌های اضافه نیست‌. در حالی که اگر استخوان فک تحلیل رفته باشد و ارتفاع کافی نداشته باشد نیاز به هزینه‌های بیشتری است.

· تعداد دندان‌ها و پروتز

با توجه به این که چه نوع پروتزی برای دندان به کار رود هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران می‌تواند متفاوت باشد. از جمله انواع پروتزهایی که سبب این تغییر قیمت می‌شوند می‌توان به روکش، بریج ثابت، پروتز متحرک و … اشاره کرد.

یکی از کم‌ هزینه‌ترین انواع ایمپلنت پروتز متحرک است. هم‌چنین تعداد دندان‌های جایگزین شده نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران است.

· تعداد مرحله‌های جراحی

جراحی ایمپلنت دندان می‌تواند در انواع یک مرحله‌ای یا دو مرحله‌ای باشد. تعداد این مراحل و پیچیدگی آن می‌تواند در هزینه‌های ایمپلنت موثر باشد.

· هزینه‌های مربوط به درمان‌های جانبی

به غیر از هزینه‌های مربوط به کاشت ایمپلنت و معاینات پزشک ممکن است فردی که برای ایمپلنت‌گذاری مراجعه می‌کند نیاز به درمان‌های جانبی دیگری مانند درمان عفونت‌های لثه و یا رفع پوسیدگی دندان داشته باشد. درمان‌های جانبی می‌توانند هزینه‌های بیشتری علاوه بر هزینه اصلی کاشت ایمپلنت برای فرد داشته باشند.

· هزینه مربوط به کاشت ایمپلنت و نوع مواد آن

نوع موادی که برای ساخت دندان و کاشت ایمپلنت به کار می‌برند با هم تفاوت داشته و یکی از عوامل موثر در تعیین هزینه‌ ایمپلنت اقساطی در تهران است.

· هزینه مربوط به دارو و دیگر تسهیلات

قبل و پس از کاشت ایمپلنت پزشک برای شما داروهایی را تجویز می‌کند که باید آن‌ها را خریداری کرده و به طور منظم مصرف کنید. به عنوان مثال ممکن است بقایای دندان پیشین شما دچار عفونت شده باشد و مجبور به مصرف آنتی‌بیوتیک باشید. یا پس از انجام ایمپلنت برای کاهش درد مسکن مصرف کنید. خریداری این دارو دیگر تسهیلات لازم در بردارنده هزینه‌هایی است.

· نوع تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده

انجام ایمپلنت با استفاده از تکنولوژی و دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود. بدون شک انجام ایمپلنت با استفاده از تکنولوژی‌های روز و تجهیزات پیشرفته با قیمت بیشتری انجام می‌شود. چرا که این تجهیزات عوارض پس از کاشت را به حداقل رسانده و فرآیند کاشت دندان را راحت تر می‌کنند.

·  تعرفه سال ۱۴۰۲

با توجه به این که مواد ایمپلنت دندان و تیتانیوم از کشورهای دیگر و با ارز خارجی خریداری می‌شوند سالانه هزینه‌های مربوط به کاشت دندان رو به افزایش است. تعرفه ایمپلنت اقساطی در تهران با توجه به بالا بودن هزینه‌های کاشت بسیار به صرفه است و شما می‌توانید از این طریق هزینه‌های ایمپلنت دندان را مدیریت کنید.

· نوع کلینیک یا درمانگاه

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران نوع کلینیک یا درمانگاهی است که به آن مراجعه می‌کنید. اگر کلینیک خصوصی باشد هزینه‌های ایمپلنت بیشتر خواهد بود.

شرکت های بیمه پوشش دهنده هزینه ایمپلنت

تعدادی از شرکت های بیمه طبق نوع تعهدی که با بیمه گذار انجام می دهند بخشی از هزینه های ایمپلنت دندان را پوشش می دهند. شرکت های بیمه که طرف قرارداد با کلینیک دندانپزشکی آلما هستند و هزینه های ایمپلنت را هم پوشش می دهند موارد زیر هستند:

شما می توانید برای اطلاع از جزئیات پرداخت هزینه ایمپلنت توسط این شرکت های بیمه رو لینک کیلیک کنید.

شرکت-های-بیمه-پوشش-دهنده-هزینه-ایمپلنت

برای ایمپلنت اقساطی به کجا مراجعه کنیم؟

بسیاری از افراد برای ایمپلنت به دنبال مرکزی معتبر هستند که در عین کیفیت بالا خدمات خود را به صورت اقساطی ارائه دهد. در انتخاب نوع کلینیک بهتر است به تخصص پزشک، نوع تجهیزات و تکنولوژی به کار رفته، نوع مواد مورد استفاده، بهداشت کلینیک توجه داشته باشید. شما می‌توانید با انجام ایمپلنت قسطی هزینه‌های مربوط به ایمپلنت را برای خود مدیریت کنید.شما می توانید برای انجام خدمات ایمپلنت دندان با کلینیک دندانپزشکی آلما در تهران انقلاب مراجعه نمایید.

سخن پایانی

ایمپلنت دندان مناسب‌ترین روش برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته است. با توجه به این مسئله افراد زیادی این روش را برای جایگزینی دندان‌های خود انتخاب می‌کنند اما نگران هزینه‌های آن هستند. یکی از بهترین راه‌های برای مدیریت هزینه‌های ایمپلنت انجام ایمپلنت اقساطی است. هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران به فاکتورهای مختلفی از جمله هزینه‌های‌مربوط به معاینات پزشک، تصویربرداری سه بعدی، ساخت تاج دندان، کاشت ایمپلنت، نوع مواد بکار رفته برای ایمپلنت، نوع تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده، درمان‌های جانبی، هزینه‌های مربوط به خرید دارو و دیگر تسهیلات، نوع کلینیک، تعرفه سال ۱۴۰۲ و 1403بستگی دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

 پروتز-ثابت-متکی-بر-ایمپلنت

 پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت

پروتز ثابت با ایمپلنت می تواند جایگزین دندان و بافت لثه شود. و درست مانند دندان های طبیعی شما عمل می کند. پروتز حتی زمانی که می جوید و صحبت می کنید کاملاً محکم هستند. علاوه بر این، آنها اجازه حرکت و جابجایی دندان های طبیعی مخالف را نمی دهند و از بایت و مفصل فک شما محافظت می کنند. پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت یک گزینه مناسب برای جایگزینی دندان از دست رفته شما می باشد. برای اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان و همچنین هزینه ایمپلنت اقساطی تهران 1403 با کلینیک دندانپزشکی آلما تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۶۶۹۱۶۶۲۴ انواع پروتز ثابت

مشاهده
انواع-ایمپلنت-دندان

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت‌ دندان ریشه‌های مصنوعی از جنس تیتانیوم یا زیرکونیوم هستند که در استخوان فک جایگذاری می‌شوند و جایگزینی برای دندان‌های از دست رفته به حساب می‌آیند. این ریشه‌های مصنوعی به عنوان پایه‌ای برای تاج‌های دندانی، بریج‌ها یا پروتزهای کامل عمل می‌کنند و لبخندی زیبا و طبیعی را به شما هدیه می‌دهند. انتخاب نوع ایمپلنت مناسب، به عوامل مختلفی از جمله شرایط استخوان فک، تعداد دندان‌های از دست رفته، سلامت دهان و دندان و بودجه شما بستگی دارد. در این مقاله به بررسی انواع مختلف ایمپلنت‌های دندانی از نظر شکل، جنس، برند و روش جراحی می‌پردازیم و اطلاعات لازم را

مشاهده
مرکز-ایمپلنت-تهران

مرکز ایمپلنت تهران

کلینیک دندانپزشکی آلما مرکز ایمپلنت تهران با سال‌ها تجربه در زمینه کاشت دندان و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا، به شما کمک می‌کند تا لبخندی زیبا و اعتماد به نفسی پایدار را تجربه کنید. متخصصان این مرکز با دانش و تجربه خود، بهترین روش درمانی را برای شما انتخاب می‌کنند و با دقت و ظرافت عمل، ایمپلنت را در دهان شما قرار می‌دهند. متخصصان در مرکز ایمپلنت شهر تهران، به کیفیت خدمات خود اهمیت می‌دهند و از بهترین مواد و متریال برای ایمپلنت دندانتان استفاده می‌کنند. در این مقاله، به‌طور مفصل به معرفی مرکز ایمپلنت شهر تهران،

مشاهده
ایمپلنت ثابت دندان

ایمپلنت ثابت دندان

ایمپلنت ثابت دندان چیست؟ ایمپلنت ثابت در واقع جایگزینی برای دندان های مصنوعی می باشد. دندان های مصنوعی متحرک معایب زیادی دارند و اکثر افرادی که از آن ها استفاده می کنند با مشکلاتی مواجه هستند. ایمپلنت ثابت می تواند بسیاری از مشکلات را کاهش دهد، عمر طولانی تری خواهد داشت، ظاهر و عملکرد طبیعی دارد و به حفظ استخوان فک کمک می کند. استفاده از این نوع دندان مصنوعی به شرایط فک و لثه افراد بستگی دارد که با توجه به تشخیص پزشک تجویز می گردد. آیا دندان مصنوعی لق دارید که شما را آزار می دهد و چیزی

مشاهده