هزینه ایمپلنت اقساطی تهران

در این مقاله خواهید خواند

ایمپلنت اقساطی در تهران (تعرفه و هزینه ۱۴۰۲)

ایمپلنت اقساطی در تهران تعرفه و هزینه 1403

هزینه ایمپلنت اقساطی 1403 تهران با توجه به این‌که ایمپلنت دندان‌های مختلف با هم یکسان نیستند همیشه قیمت ایمپلنت دندان شامل طیف گسترده‌ای بوده و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن ارائه داد. این هزینه‌ها شامل معاینه دندانپزشک، تصویربرداری سه بعدی، کاشت ایمپلنت، قرار دادن اباتمنت، ساخت تاج دندان و غیره است. با این حال می‌توان گفت که هزینه ایمپلنت دندان به خصوص در شهرهای بزرگتری مانند تهران نسبتا بالا است و کسانی که قصد ایمپلنت دندان دارند همیشه نگران هزینه‌های آن هستند. یکی از راه‌های کاهش این هزینه‌ها انجام ایمپلنت اقساطی در تهران که کلینیک دندانپزشکی آلما می تواند این خدمات را ارائه دهد برای اطلاع بیشتر از هزینه جراحی ایمپلنت، تعرفه 1403 و هزینه‌ها آن با کلینیک دندانپزشکی آلما تماس بگیرید: 02166916624

اهمیت کاشت ایمپلنت دندان

یکی از مهم‌ترین عوامل در داشتن صورت و لبخندی زیبا دندان‌های سالم است. علاوه بر زیبایی صورت دندان نقش مهمی در عملکرد گوارش و جویدن غذا دارد. با افزایش سن دندان‌ها سلامت خود را از دست می‌دهند. یکی از راه‌های جایگزین کردن دندان از دست رفته ایمپلنت دندان است که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت نوعی پایه قوی و دائمی برای جایگزین دندان‌های از دست رفته است. ایمپلنت در واقع از جنس تیتانیوم خالص است که ریشه دیگر دندان‌ها و بدن انسان سازگار بوده و هیچ گونه عوارض خطرناکی ندارد. ایمپلنت یکی از بهترین جایگزین‌ها برای دندان‌های اصلی بوده که به صورت میله باریکی درون استخوان فک قرار داده می‌شود.

قیمت ایمپلنت اقساطی تعرفه 1403 چگونه است؟

با توجه به بالا بودن هزینه‌های ایمپلنت امروزه افراد زیادی به ایمپلنت اقساطی در تهران روی آورده‌اند. هزینه‌ ایمپلنت اقساطی ۱۴۰3 در تهران دارای طیف بسیار گسترده‌ای بوده و تحت تاثیر عوامل مختلف می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران می‌پردازیم.

قیمت-ایمپلنت-اقساطی

 هزینه‌های مربوط به معاینه و تصویربرداری

گاهی اوقات پزشک با یک معاینه ساده وضعیت فک شما را پیش‌بینی می‌کند و گاهی نیز نیاز به تصویربرداری‌های سه بعدی متعدد است. به طور کلی بخشی از هزینه‌های ایمپلنت اقساطی در تهران مربوط به معاینه‌های پزشک و تصویربرداری از دندان است.

 هزینه‌های مربوط به کشیدن دندان

گاهی اوقات ریشه یا بقایای دندان قبلی در فک مانده است و باید پیش از ایمپلنت از فک خارج شود. کشیدن دندان نیز می‌تواند بخشی از هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران باشد.

· کیفیت مقدار و محل استخوان

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت اقساطی دندان شکل فک است. اگر ارتفاع استخوان فک در محل ایمپلنت کافی باشد نیازی به هزینه‌های اضافه نیست‌. در حالی که اگر استخوان فک تحلیل رفته باشد و ارتفاع کافی نداشته باشد نیاز به هزینه‌های بیشتری است.

· تعداد دندان‌ها و پروتز

با توجه به این که چه نوع پروتزی برای دندان به کار رود هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران می‌تواند متفاوت باشد. از جمله انواع پروتزهایی که سبب این تغییر قیمت می‌شوند می‌توان به روکش، بریج ثابت، پروتز متحرک و … اشاره کرد.

یکی از کم‌ هزینه‌ترین انواع ایمپلنت پروتز متحرک است. هم‌چنین تعداد دندان‌های جایگزین شده نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران است.

· تعداد مرحله‌های جراحی

جراحی ایمپلنت دندان می‌تواند در انواع یک مرحله‌ای یا دو مرحله‌ای باشد. تعداد این مراحل و پیچیدگی آن می‌تواند در هزینه‌های ایمپلنت موثر باشد.

· هزینه‌های مربوط به درمان‌های جانبی

به غیر از هزینه‌های مربوط به کاشت ایمپلنت و معاینات پزشک ممکن است فردی که برای ایمپلنت‌گذاری مراجعه می‌کند نیاز به درمان‌های جانبی دیگری مانند درمان عفونت‌های لثه و یا رفع پوسیدگی دندان داشته باشد. درمان‌های جانبی می‌توانند هزینه‌های بیشتری علاوه بر هزینه اصلی کاشت ایمپلنت برای فرد داشته باشند.

· هزینه مربوط به کاشت ایمپلنت و نوع مواد آن

نوع موادی که برای ساخت دندان و کاشت ایمپلنت به کار می‌برند با هم تفاوت داشته و یکی از عوامل موثر در تعیین هزینه‌ ایمپلنت اقساطی در تهران است.

· هزینه مربوط به دارو و دیگر تسهیلات

قبل و پس از کاشت ایمپلنت پزشک برای شما داروهایی را تجویز می‌کند که باید آن‌ها را خریداری کرده و به طور منظم مصرف کنید. به عنوان مثال ممکن است بقایای دندان پیشین شما دچار عفونت شده باشد و مجبور به مصرف آنتی‌بیوتیک باشید. یا پس از انجام ایمپلنت برای کاهش درد مسکن مصرف کنید. خریداری این دارو دیگر تسهیلات لازم در بردارنده هزینه‌هایی است.

· نوع تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده

انجام ایمپلنت با استفاده از تکنولوژی و دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود. بدون شک انجام ایمپلنت با استفاده از تکنولوژی‌های روز و تجهیزات پیشرفته با قیمت بیشتری انجام می‌شود. چرا که این تجهیزات عوارض پس از کاشت را به حداقل رسانده و فرآیند کاشت دندان را راحت تر می‌کنند.

·  تعرفه سال ۱۴۰۲

با توجه به این که مواد ایمپلنت دندان و تیتانیوم از کشورهای دیگر و با ارز خارجی خریداری می‌شوند سالانه هزینه‌های مربوط به کاشت دندان رو به افزایش است. تعرفه ایمپلنت اقساطی در تهران با توجه به بالا بودن هزینه‌های کاشت بسیار به صرفه است و شما می‌توانید از این طریق هزینه‌های ایمپلنت دندان را مدیریت کنید.

· نوع کلینیک یا درمانگاه

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران نوع کلینیک یا درمانگاهی است که به آن مراجعه می‌کنید. اگر کلینیک خصوصی باشد هزینه‌های ایمپلنت بیشتر خواهد بود.

شرکت های بیمه پوشش دهنده هزینه ایمپلنت

تعدادی از شرکت های بیمه طبق نوع تعهدی که با بیمه گذار انجام می دهند بخشی از هزینه های ایمپلنت دندان را پوشش می دهند. شرکت های بیمه که طرف قرارداد با کلینیک دندانپزشکی آلما هستند و هزینه های ایمپلنت را هم پوشش می دهند موارد زیر هستند:

شما می توانید برای اطلاع از جزئیات پرداخت هزینه ایمپلنت توسط این شرکت های بیمه رو لینک کیلیک کنید.

شرکت-های-بیمه-پوشش-دهنده-هزینه-ایمپلنت

برای ایمپلنت اقساطی به کجا مراجعه کنیم؟

بسیاری از افراد برای ایمپلنت به دنبال مرکزی معتبر هستند که در عین کیفیت بالا خدمات خود را به صورت اقساطی ارائه دهد. در انتخاب نوع کلینیک بهتر است به تخصص پزشک، نوع تجهیزات و تکنولوژی به کار رفته، نوع مواد مورد استفاده، بهداشت کلینیک توجه داشته باشید. شما می‌توانید با انجام ایمپلنت قسطی هزینه‌های مربوط به ایمپلنت را برای خود مدیریت کنید.شما می توانید برای انجام خدمات ایمپلنت دندان با کلینیک دندانپزشکی آلما در تهران انقلاب مراجعه نمایید.

سخن پایانی

ایمپلنت دندان مناسب‌ترین روش برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته است. با توجه به این مسئله افراد زیادی این روش را برای جایگزینی دندان‌های خود انتخاب می‌کنند اما نگران هزینه‌های آن هستند. یکی از بهترین راه‌های برای مدیریت هزینه‌های ایمپلنت انجام ایمپلنت اقساطی است. هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران به فاکتورهای مختلفی از جمله هزینه‌های‌مربوط به معاینات پزشک، تصویربرداری سه بعدی، ساخت تاج دندان، کاشت ایمپلنت، نوع مواد بکار رفته برای ایمپلنت، نوع تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده، درمان‌های جانبی، هزینه‌های مربوط به خرید دارو و دیگر تسهیلات، نوع کلینیک، تعرفه سال ۱۴۰۲ و 1403بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ایمپلنت-بدون-جراحی

ایمپلنت بدون جراحی

یکی از جدید ترین روش ها برای انجام ایمپلنت، روش ایمپلنت بدون جراحی است. روند کاشت ایمپلنت و بهبود در این روش با سرعت بالایی انجام می شود. علاوه بر آن در این روش کاشت ایمپلنت بدون درد و خونریزی انجام می شود. کلینیک دندان پزشکی آلما یکی از بهترین کلینیک های دندان پزشکی با هزینه ایمپلنت اقساطی تهران می باشد. در این کلینیک زیر نظر بهترین پزشکان معاینه و درمان می شوید. همچنین می توانید پس از معاینه از قیمت ایمپلنت دندان باخبر شوید و از خدمات ایمپلنت دندان با بیمه بهرمند شوید. افراد بسیاری می توانند از این

مشاهده
افتادن-کاور-اسکرو-ایمپلنت

افتادن کاور اسکرو ایمپلنت

کاور اسکرو یکی از وسایل و اجزای مهم ایمپلنت دندان می باشد. در واقع کاور اسکرو همان پیچ کوچکی است که در قسمت بالایی ایمپلنت قرار می گیرد تا از نفوذ لثه و مواد غذایی به داخل ایمپلنت جلوگیری کند. آن تا زمان بسته شدن هیلینگ بر روی فیکسچر یعنی مرحله دوم جراحی در جای خود می ماند. یکی از سوالاتی که در این دوران ممکن است برای افراد پیش آید این است که زمان افتاد افتادن کاور اسکرو ایمپلنت چه کار کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم تقریبا این اتفاق غیر ممکن است. کلینیک دندانپزشکی آلما یکی

مشاهده
افتادن-روکش-ایمپلنت

افتادن روکش ایمپلنت

ایمپلنت دندان یا به قول معروف دندان پیچی ،یک پیچ از جنس تیتانیوم است که دندان پزشک متخصص داخل استخوان فک، درست مثل ریشه دندان، قرار میدهد. این پیچ را با جراحی به استخوان فک شما پیوند میزنند و معمولا این روش بسیار پر طرفدار و برای جایگزینی دندان های از دست رفته، آسیب دیده، پوسیده یا سایر مشکلات سلامت دهان و دندان شما مناسب میباشد.ایمپلنت دندان  و یا درمان مشکل افتادن روکش ایمپلنت در بسیاری از کلینیک های دندان پزشکی در حال انجام است. برای اطلاعات بیشتر از هزینه ایمپلنت اقساطی تهران با ما در تماس باشید. دریافت نوبت: ۰۲۱۶۶۹۱۶۶۲۴

مشاهده
ایمپلنت-یک-روزه

ایمپلنت یک روزه

امروزه روش های مختلفی برای کاشت ایمپلنت دندان وجود دارد. اما همه این روش ها دارای طول درمان طولانی هستند. به طور مثال در زمان کاشت پایه دندان و قبل از قرار دادن تاج دندان بر روی پایه ها چیزی حدود 3 تا 4 ماه زمان نیاز است. افراد در این مدت زمان نگران زیبایی لبخندشان هستند و گاهی از حضور پیدا کردن در جمع خجالت می کشند. یکی از راه حل های این مشکل ایمپلنت یک روزه می باشد. در این روش تا زمان آماده شدن تاج اصلی دندان یک تاج موقت بر روی پایه ها قرار می گیرد.

مشاهده