ایمپلنت دندان با بیمه

در این مقاله خواهید خواند

ایمپلنت-دندان-با-بیمه

یکی از بهترین راهکارها برای جایگزین کردن دندان از دست رفته ایمپلنت دندان است. در واقع ایمپلنت راهی برای جایگزین کردن دائمی دندان است که نسبت به روش‌های دیگر ترمیم دندان همراه با هزینه‌های بیشتری است. از این رو ممکن است بسیاری از افراد از پس این هزینه‌های سنگین برنیایند. در این مواقع بهترین روش ایمپلنت اقساطی یا انجام ایمپلنت با بیمه است. در این مطلب قصد داریم به بررسی ایمپلنت دندان با بیمه در تهران بپردازیم. لطفا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کلینیک دندانپزشکی آلما یکی بهترین مراکز ایمپلنت دندان در غرب تهران انقلاب می باشد، شما می توانید برای اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان با بیمه و همچنین هزینه ایمپلنت دندان اقساطی 1403 با کلینیک دندانپزشکی آلما تماس بگیرید.

دریافت نوبت: ۰۲۱۶۶۹۱۶۶۲۴

فهرست مطالب

 • منظور از ایمپلنت دندان چیست؟
 • هزینه ایمپلنت دندان در تهران
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه
 • ایمپلنت اقساطی در تهران
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه تامین اجتماعی
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه نیروهای مسلح و جانبازان
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دانا
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه ایران
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دی
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه آسیا
 • هزینه ایمپلنت دندان با بیمه کوثر
 • سخن پایانی

منظور از ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت یکی از استانداردترین راه‌ها برای پر کردن جای دندان از دست رفته است. ایمپلنت در واقع نوعی دندان مصنوعی است که به وسیله قطعات خاصی در فک فرد ثابت شده و مانند دندان طبیعی دائمی خواهد شد. طی جراحی ایمپلنت میله پیچی شکلی در داخل استخوان فک جایگذاری شده و پس از جوش خوردن برای نگه داشتن تاج دندان آماده می‌شود. با توجه به گران بودن مواد ایمپلنت و پیچیده بودن روند جراحی آن، امروزه این روش به عنوان یکی از پرهزینه‌ترین روش‌های ترمیم دندان از دست رفته به حساب می‌آید و بسیاری از افراد برای حل این مشکل به سراغ ایمپلنت دندان با بیمه می‌روند.

 

منظور-از-ایمپلنت-دندان-چیست؟

 

هزینه ایمپلنت دندان در تهران

همان گونه که گفته شد ایمپلنت دندان یکی از پرهزینه‌ترین روش‌های جایگذاری دندان از دست رفته است. به همین دلیل بسیاری از افراد توانایی پرداخت چنین هزینه‌هایی را ندارند. با این حال روش‌های دیگری وجود دارد که می‌توان قیمت ایمپلنت دندان را کاهش داد یا این که آن را تقسیم کرد. بدون شک یکی از این روش‌ها ایمپلنت اقساطی و دیگری ایمپلنت دندان با بیمه است. افراد می‌توانند برای کاهش این هزینه‌ها به کلینیک طرف قرارداد با بیمه مورد نظر خود مراجعه کرده و این هزینه‌ها را کاهش دهند.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

شما نیز با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی متوجه هزینه‌های بسیار بالای ایمپلنت دندان خواهید شد. با این حال بسیاری از این کلینیک‌ها خدمات ایمپلنت را با بیمه برای بیماران انجام می‌دهند. به طور کلی خدمات ایمپلنت دندان با بیمه دولتی و پایه قابل اجرا نیست. بیمه‌های دولتی کلیه خدمات زیبایی شامل کامپوزیت، لمینت و حتی ایمپلنت را پوشش نمی‌دهند. با این حال برخی از بیمه‌های تکمیلی و بانک‌ها این هزینه‌ها را وابسته به توافق پوشش می‎دهند. البته لازم به ذکر است که برای انجام ایمپلنت دندان ابتدا باید توجه کنید که مرکز خدمات درمانی که به آن مراجعه می‌کنید طرف قرارداد چه بیمه‌هایی است؟ یا به عبارت دیگر بیمه‌ای که شما دارید را نیز پوشش می‌دهد یا خیر.

ایمپلنت اقساطی در تهران

در صورتی که کلینیک مورد نظر شما بیمه شما را پوشش ندهد شما می‌توانید به جای استفاده از بیمه از شرایط اقساطی ایمپلنت استفاده کنید. هزینه ایمپلنت اقساطی تهران نسبت به پرداخت نقدی مناسب‌تر بوده و شما می‌توانید طی چندین مرحله هزینه را پرداخت کنید.

 

ایمپلنت-اقساطی-در-تهران

 

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه تامین اجتماعی

درصد زیادی از مردم کشور ایران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند. بیمه تامین اجتماعی خدمات درمانی دندان مانند  عصب‌کشی، پر کردن، ترمیم، کشیدن و …..‌ را پوشش می‌دهد اما این بیمه شامل خدمات زیبایی مانند کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت نیست. بنابراین اگر قصد انجام ایمپلنت دندان با بیمه دارید با استفاده از این بیمه در هیچ کلینیکی موفق به انجام آن نخواهید شد.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه نیروهای مسلح و جانبازان

این بیمه نیز مانند بیمه تامین اجتماعی خدمات زیبایی دندان را پوشش نمی‌دهد اما اگر بیمار جانباز باشد بخشی از هزینه‌های انجام خدمات ایمپلنت را با توجه به شرایط خاصی که دارد پرداخت خواهد کرد.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دانا

بیمه دانا یکی از بزرگترین شرکت‌های بیمه است و با توجه به این که خدمات ایمپلنت را نیز جزو خدمات درمانی دندانپزشکی دسته‌بندی کرده است امروزه طرفداران زیادی دارد. بیمه دانا بخشی از هزینه‌های مربوط به ایمپلنت دندان را متقبل می‌شود. میزان این هزینه‌ها بسته به نظر بیمه و شرایط بیمار داشته و نمی‌توان درصد دقیقی را برای آن معین کرد.

 

هزینه-ایمپلنت-دندان-با-بیمه-دانا

 

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی

ممکن است بسیاری از افراد که قصد انجام ایمپلنت دندان با بیمه را دارند این سوال را داشته باشند که آیا بیمه تکمیلی این هزینه‌ها را پوشش می‌دهد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم به طور کلی بیمه‌های پایه و دولتی مانند بیمه تکمیلی هزینه‌های مربوط به خدمات ایمپلنت را پوشش نمی‌دهند اما اگر بیمه تکمیلی از نوع گروهی باشد هزینه‌های ایمپلنت را پشتیبانی خواهد کرد‌.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه ایران

بیمه ایران نیز یکی از بزرگترین بیمه‌های دولتی است که در حالت کلی هزینه‌های ایمپلنت را پوشش نمی‌دهد. با این حال این بیمه برای پوشش ایمپلنت دندان طرح‌ها و شرایط مختلفی را در نظر گرفته است. اگر می‌خواهید بدانید که این شرایط چیست بهتر است با مشاورین بیمه ایران تماس حاصل فرمایید.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دی

این بیمه نیز خدمات درمانی دندانپزشکی را پوشش می‌دهد اما خدمات زیبایی مانند ارتودنسی، لمینت، ایمپلنت و …… را پوشش نمی‌دهد.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه آسیا

بیمه آسیا یکی از انواع بیمه‌های تکمیلی گروهی به حساب می‌آید. بنابراین خدمات ایمپلنت دندان را نیز پوشش می‌دهد. سقف مبلغ پوشش این بیمه با توجه به نوع قرارداد بیمه می‌تواند متفاوت باشد.

 

هزینه-ایمپلنت-دندان-با-بیمه-آسیا

 

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه کوثر

در مورد پوشش خدمات زیبایی دندانپزشکی توسط بیمه کوثر هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. با این حال مشاهده شده است که برخی از افراد با ارائه معرفی نامه و داشتن شرایط خاص خدمات ایمپلنت دندان را با بیمه کوثر انجام داده‌اند.

سخن پایانی

ایمپلنت دندان یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها برای جایگذاری و پرکردن دندان از دست رفته است. این روش نسبت‌ به سایر خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی دربردارنده هزینه‌های بسیار بالایی است. از این رو بسیاری از افراد از پس این هزینه‌های سنگین بر نمی‌آیند. در این مواقع افراد می‌توانند از خدمات ایمپلنت اقساطی در برخی از کلینیک‌ها استفاده کنند یا این که از بیمه استفاده کنند. به طور کلی بیمه‌های دولتی و پایه خدمات زیبایی و ایمپلنت دندان را پوشش نمی‌دهند. با این حال اگر نوع بیمه گروهی باشد این خدمات را نیز پوشش می‌دهد. توجه داشته باشید که برای ایمپلنت دندان با بیمه حتما باید کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید طرف قرارداد بیمه شما باشد.

دریافت نوبت: ۰۲۱۶۶۹۱۶۶۲۴

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ایمپلنت-بدون-جراحی

ایمپلنت بدون جراحی

یکی از جدید ترین روش ها برای انجام ایمپلنت، روش ایمپلنت بدون جراحی است. روند کاشت ایمپلنت و بهبود در این روش با سرعت بالایی انجام می شود. علاوه بر آن در این روش کاشت ایمپلنت بدون درد و خونریزی انجام می شود. کلینیک دندان پزشکی آلما یکی از بهترین کلینیک های دندان پزشکی با هزینه ایمپلنت اقساطی تهران می باشد. در این کلینیک زیر نظر بهترین پزشکان معاینه و درمان می شوید. همچنین می توانید پس از معاینه از قیمت ایمپلنت دندان باخبر شوید و از خدمات ایمپلنت دندان با بیمه بهرمند شوید. افراد بسیاری می توانند از این

مشاهده
افتادن-کاور-اسکرو-ایمپلنت

افتادن کاور اسکرو ایمپلنت

کاور اسکرو یکی از وسایل و اجزای مهم ایمپلنت دندان می باشد. در واقع کاور اسکرو همان پیچ کوچکی است که در قسمت بالایی ایمپلنت قرار می گیرد تا از نفوذ لثه و مواد غذایی به داخل ایمپلنت جلوگیری کند. آن تا زمان بسته شدن هیلینگ بر روی فیکسچر یعنی مرحله دوم جراحی در جای خود می ماند. یکی از سوالاتی که در این دوران ممکن است برای افراد پیش آید این است که زمان افتاد افتادن کاور اسکرو ایمپلنت چه کار کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم تقریبا این اتفاق غیر ممکن است. کلینیک دندانپزشکی آلما یکی

مشاهده
افتادن-روکش-ایمپلنت

افتادن روکش ایمپلنت

ایمپلنت دندان یا به قول معروف دندان پیچی ،یک پیچ از جنس تیتانیوم است که دندان پزشک متخصص داخل استخوان فک، درست مثل ریشه دندان، قرار میدهد. این پیچ را با جراحی به استخوان فک شما پیوند میزنند و معمولا این روش بسیار پر طرفدار و برای جایگزینی دندان های از دست رفته، آسیب دیده، پوسیده یا سایر مشکلات سلامت دهان و دندان شما مناسب میباشد.ایمپلنت دندان  و یا درمان مشکل افتادن روکش ایمپلنت در بسیاری از کلینیک های دندان پزشکی در حال انجام است. برای اطلاعات بیشتر از هزینه ایمپلنت اقساطی تهران با ما در تماس باشید. دریافت نوبت: ۰۲۱۶۶۹۱۶۶۲۴

مشاهده
ایمپلنت-یک-روزه

ایمپلنت یک روزه

امروزه روش های مختلفی برای کاشت ایمپلنت دندان وجود دارد. اما همه این روش ها دارای طول درمان طولانی هستند. به طور مثال در زمان کاشت پایه دندان و قبل از قرار دادن تاج دندان بر روی پایه ها چیزی حدود 3 تا 4 ماه زمان نیاز است. افراد در این مدت زمان نگران زیبایی لبخندشان هستند و گاهی از حضور پیدا کردن در جمع خجالت می کشند. یکی از راه حل های این مشکل ایمپلنت یک روزه می باشد. در این روش تا زمان آماده شدن تاج اصلی دندان یک تاج موقت بر روی پایه ها قرار می گیرد.

مشاهده